Spolupráca

Spolupráca s EcoAutoWash

Ponúkame inovatívnu autokozmetiku

Sme výrobcovia inovatívnej autokozmetiky EcoAutoWash, ktorá umožňuje umývať vozidlá bez použitia vody. Naša autokozmetika je výnimočná aj tým, že každý produkt EcoAutoWash dokáže nahradiť niekoľko špecializovaných autokozmetických produktov, čím šetrí používateľovi finančné prostriedky a čas strávený pri svojpomocnom umývaní vozidla. Najviac je EcoAutoWash ekologicky nezávadná a šetrná k životnému prostrediu.

 

Veľkoobchodná spolupráca

Obchody a e-shopy

Ak podnikáte v oblasti predaja autokozmetiky/autodoplnkov a chcete predávať autokozmetiku EcoAutoWash vašim zákazníkom, zaregistrujte sa cez náš registračný formulár a obratom vám pošleme veľkoobchodný cenník.

Predajvovia nových a jazdených vozidiel

Dokonalý vzhľad vozidla pri predaji je neodteliteľnou súčasťou úspešnej stratégie predaja. Autokozmetika EcoAutoWash bude váš praktický pomocník, ktorým dosiehnete dokonalý showroomový vzhľad vozidla za pár minút bez použitia vody. Staňte sa našim partnerom a používajte EcoAutoWash pre vlastné účely, prípadne ponúknite našu autokozmetiku ako bonus pri kúpe vozidla.

Autopožičovne

Vaši zákazníci určite ocenia čistotu exteriéru a interiéru vozidiel, ktoré im požičiavate. Ak sa ocitnete v situácii, že potrebujete narýchlo pripraviť auto vášmu zákazníkovi a nemáte čas využiť služby autoumyvárky, s EcoAutoWash bez použitia vody zvládnete túto úlohu za pár minút.

 

Kontaktný formulár